категорії: новина

Вибуховий батл барабанщиків: Денис Попов проти Олександра Муренко

теґи: 44 арт клуб, TAMA, Денис Попов, Олександр Муренко, батл, вул. Хрещатик, концертна агенція CAD

 

Муренко против ПоповаБатл барабанщиків: Денис Попов (Росія) / Олександр Муренко (Україна).

Хто з цих барабанщиків кращий? Відповісти на це питання маєте Ви!

6 червня, о 22:00, в арт-клубі «44» вибуховий батл двохкращих.

Подібний поєдинок вже відбувався у січні 2010 року. Тоді за честь країни з американцем Аароном Хаггерті бився Макс Малишев. Проте результат баталії так і не дав відповідь на питання: хто кращий? Взимку перемогла дружба. Проте цього разу все має бути інакше. Півроку підготовки та вивчення техніки супротивника не можуть минути даремно.

Цього разу на сцену арт-клубу «44» вийде один з лідерів «барабанної» ліги України – Олександр Маренко. Вийде для того, щоб боротись з Денисом Поповим (Росія).

Політика залишиться за межами арт-клубу «44», проте питання «Україна чи Росія» доведеться вирішити. 

Денис Попов – один з найкращих барабанщиків Росії. Денис без перебільшення очолює перелік кращих барабанщиків Росії і впевнено наближається до переліку світових зірок. Він є ендорсером (представником)TAMA и Sabian.

Своїми фішками вважає: «музикальність, потужний звук, дуже технічну гру ногою. Щодо деталей – все залежить від музики. Якщо барабанщик буде вказувати іншим музикантам що робити, то нічого гарного з цього не вийде».

6 червня Денису Попову доведеться продемонструвати усі свої фішки, інакше він навряд чи зможе перемогти Олександра Муренко.

Олександр Муренко – вже тривалий час належить до числа легендарних барабанщиків України. Його майстерність визнають не лише українські музиканти, а й європейські глядачі. Через те, що професійність Олександра Муренка зіграла досить вагому роль в перемозі Руслани на Євробаченні. А ще він відіграє важливу роль в «ударному» житті України, співпрацюючи з кращими музичними гуртами країни.

В концерті візьмуть участь Lebedev Brothers.

Summer Jazz Night – це звуки літньої ночі. Це те, що ви мріяли почути та обов’язково почуєте.

Літо. Джаз. Ніч.